dark souls

Dark Souls (ダークソウル, Dāku Souru) bir Japon firması olan From Software tarafından geliştirilen bir aksiyon-rol yapma video oyunudur. Oyun, oyuncunun bir namevt karakteri yöneterek hacca çıktığı Lordran krallığında geçmektedir. Dark Souls'un hikâyesi minimalistiktir ve büyük bir kısmı yolculuk sırasında karşılaştıklarına karşı oyuncunun yaptığı yorumlara dayalıdır. Oyunun zorluk derecesi değiştirilemez ve karakterin ölümü sonrasında kaybettikleri oyuncuyu dikkatli karar vermeye yönlendirir. Oyuncu ilerleme kaydettikçe kendisine yardımcı olacak silahlar, zırhlar ve diğer eşyalarla doludur. Oyunun çevrimi içi kısmında, bir oyuncu isterse kendisine yardımcı olması için başka bir karakteri çağırabilir veya birbirlerinin dünyalarını istila ederek karşılıklı dövüşebilirler.
Dark Souls, genellikle iyi eleştiriler almıştır ve oldukça ilgi ve eleştiri almış zorluk derecesiyle birlikte anılmaktadır. Nisan 2013'e kadar, From Software Dark Souls oyununun 2.3 milyondan fazla kopyasının satıldığını duyurmuştur.

Wikipedia.org'da Görüntüle
  1. KartaL

    Dark Souls 3 Oynamak İsteyenlere Altın Değerinde Rehber

    2016'nin hit oyunlarından Dark Souls 3, zorluğuyla pek oldukça oyunseveri yıldırdı sadece gene de "oynayacağım" diyorsanız size elimizden geldiğince yardım etmek isteriz. dark souls 3'te ng+'a başladım ve oldukca kısa sürede bitirdim. morion blade'i alabilmek ve irina'nın garip quest'ini...
Üst