haber editörlüğü

Dünya Bülteni veya Dünya Bülteni Haber Portalı, 13 Eylül 2005 tarihinde Türkiye'nin 11 dilde yayın yapan ilk ve tek haber portali olarak yayın hayatına başlamış ve internet üzerinden güncel haber kaynağı olarak faaliyet gösteren web sitesidir.Dünya Bülteni Haber Portalı, Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, Arnavutça, Rusça, Azerice, Almanca, Urduca ve Farsça olmak üzere 11 dilde yayın yapan bir haber portalı olarak yayın hayatına başladı. Daha sonra Arapça, Fransızca, İspanyolca, Arnavutça, Rusça, Azerice, Almanca, Urduca ve Farsça yayınlarına son veren Dünya Bülteni, yayın hayatına Türkçe ve İngilizce olarak devam etmektedir.
Dünya Bülteni Haber Portalı'nın Genel Yayın Yönetmenliğini Fatma Kandemir ve haber sitesinin Şef Editörlüğünü Muhammed Öylek yapmaktadır. Mayıs 2016'ya kadar sitenin Genel Yayın Yönetmenliğinde gazeteci ve yazar olan Akif Emre bulunmaktaydı. Bu tarihten itibaren sitenin Genel Yayın yönetmeni olarak Erhan Erken görev almış daha sonra Mehmet Güner 2018 yılına kadar sitenin Genel Yayın Yönetmenliğini yürütmüştür.

View More On Wikipedia.org
  1. hakancevik

    Çevik Medya Gönüllü Yazarlarını arıyor!

    Aylık 30.000e yakın hiti olan Haber, teknoloji ve güncel içeriklerin yayınlandığı cevikmedya.com haber sitesinde gönüllü yazar olmak ister misiniz? Neden gönüllü yazarlık? Ücretli yazarlıktan farkları aşağıda sıralanmıştır: 1 - Ücretli yazarlıkta yazılarınız site adına paylaşılır, kimse yazıyı...
Üst