ABD Donanması Tarafından Yakalanan “Küresel UFO” Görüntüleri Ortaya Çıktı

You must be registered for see images attach

Daha ilkin gördüklerimizden değişik, yeni bir UFO görüntüsü daha ortaya çıktı. Kaynak ise {Hiç de} yabancı değil: Gene ABD donanması

ABD Birliği tarafınca çekilen bir videoda, okyanusa çarpmadan ilkin ekranda dans eden, kimliği belirsiz bir uçan nesne görülüyor. Bu görüntü normal olarak Dünya’nın dört bir tarafındaki UFO avcılarını heyecana boğdu. Pentagon’un görüntülerin doğruluğunu onaylaması haricinde nesne hakkında şu anda oldukca azca informasyon yayınlanmış durumda. Video, bir UFO belgeselcisi tarafınca YouTube'a yüklenmiştir.

Yeni UFO görüntülerini aşağıdan seyredebilirsiniz:​

You must be registered for see medias

Film yapımcısı Jeremy Corbell, nesnenin videosunu ve ayrıntılarını paylaşmış olduğu internet sayfasında şu şekilde not düştü:

“ABD Birliği, küresel bir şekle haiz olan UFO’ları ve gelişmiş ortamlar arası uzay araçlarını fotoğrafladı ve filme aldı; işte o görüntülerden bazıları.”
Corbell videonun 2 yıl ilkin, 2019’da çekildiğini, sadece şimdi halka açıldığını söylüyor. Videonun San Diego kıyılarında bulunan USS Omaha cenk gemisinden çekilmiş olduğu iddia ediliyor, sadece bu informasyon resmi makamlar tarafınca doğrulanmadı.
 
Üst