ben geldimm

hakancevik

forum.cevikmedya.com
Üye
Seviye
1

Gönderiler
65
Öncelikle forumunuz hayırlı olsun, umarım hak ettiğiniz yere gelirsiniz, ben kısaca kendimden bahsedeyim tanışmış olalım sizin de sorularınız varsa yazarsınız konuşuruz :)
Ben Hakan Çevik 29 yaşındayım teknik yönetmenim, aynı zamanda web tasarımcıyım ve yazılım işleriyle uğraşıyorum aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamak isterim :)

Tekinsiz

YÖNETİCİ
Seviye
1

Gönderiler
210
Hoşgeldiniz Hakan Bey. Forumumuza şeref verdiniz. Forumumuzu istediğiniz gibi özgürce kullanabilirsiniz :)
Öncelikle forumunuz hayırlı olsun, umarım hak ettiğiniz yere gelirsiniz, ben kısaca kendimden bahsedeyim tanışmış olalım sizin de sorularınız varsa yazarsınız konuşuruz :)
Ben Hakan Çevik 29 yaşındayım teknik yönetmenim, aynı zamanda web tasarımcıyım ve yazılım işleriyle uğraşıyorum aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamak isterim :)

ElbanBirArslan

YÖNETİCİ
Seviye
5

Gönderiler
295
Hoşgeldiniz, sefa getirdiniz :) Sizin gibi bir profesyoneli forumumuzda görmek ne büyük bir şans :love: