Mundus Novus

Yeni dünyalara yelken açıyor; dünü, bugünü ve yarını harmanlayarak sizlere sunuyoruz.

Genel Bilgiler

Kategori
Genel
Üyeler
10
Etkinlikler
0
Tartışmalar
5
Toplam Görüntüleme
1K

Bir Garip Otelcilik Oyunu: Bloody Hell Hotel

FrozenFox

YETKİLİ
Seviye
1
 
Katılım
1 Ağu 2022
Gönderiler
26
Beğeniler
19
Bu aralar küçük stüdyolardan çok sayıda ilginç fikir çıkıyor veya ana akımda kendilerine yer bulabiliyorlar diyelim. Bloody Hell Hotel de tema olarak kabataslak Ravenous Devils'i andırsa da bu fikirlerin en yenilerinden biri. Oyunda yıkık dökük bir oteli işletecek; bir taraftan binanın tadilat işleriyle uğraşırken bir yandan da misafirlerle ilgileneceğiz. Ayrıca odaları istediğimiz gibi dekore etme özgürlüğümüz de olacak. Buraya kadar her şey normal, bir vampir oluşumuz ve o misafirlerle beslenmemizin haricinde!

Adındaki "Bloody" kısmı tamam, peki ya "Hell"? O da bizi binanın alt katlarında bekliyor. Zindan, içerisinde bol miktarda loot ve oteli geliştirmek için elzem olan yükseltmeleri barındıracak. Tabii burada başarılı olmak için kendi silahımızı dövmemiz gerekecek. Bir yandan da ölümsüz ineklerimizden süt, zombi tavuklarımızdan yumurta toplayıp misafirlere çeşitli yemekler yapmamız lazım. Etin kaynağını bilmelerine pek gerek yok gibi :). Anlayacağınız yapacak çooooook işimiz olacak!

You must be registered for see medias

İlk oyunları DARQ ile tanıdığımız Unfold Games'in geliştirdiği oyun, Gotik havası ve tasarımıyla da zaten DARQ'ı andırıyor. Çıkış tarihine dair henüz bir bilgi paylaşılmadı. Türdeşlerinden çok daha farklı bir deneyim vaat ediyor, sırtlayıp istek listeme attım bile!

Bizi takipte kalın!
 

ElbanBirArslan

YÖNETİCİ
Seviye
5
 
Katılım
12 May 2022
Gönderiler
295
Beğeniler
66
Klavyene sağlık çok güzel inceleme olmuş :)
 
Üst