Call of Duty 2 Remake (İzlence)

ElbanBirArslan

YÖNETİCİ
Seviye
5
 
Katılım
12 May 2022
Gönderiler
295
Beğeniler
66
You must be registered for see images attach

Call of Duty serisi seneler içinde fazlaca değişti ve serinin birçok hayranı bu gidişattan memnun değil. Sebebi ise Call of Duty markasının o ikonik karakterlere haiz öykü gibi olmaktan fazlaca çevrimiçi oyun modeline yoğunlaşmış olması.

Birçok Call of Duty hayranı o eski günleri özlerken bir grup geliştirici, Unreal Engine 5 ile beraber birçoğumuzun kim bilir ilk Call of Duty oyunu olan Call of Duty 2 ile beraber mucizeler yaratmış. Gelin Unreal Engine 5 ile yapılmış Call of Duty 2’ye birlikte göz atalım.

Günümüz oyunlarına taş çıkartan grafiklerle yenilenmiş Call of Duty 2 (Fanatik emek harcaması):
You must be registered for see medias

Activision’un Call of Duty serisinin ilk oyunlarını günümüz standartlarına uygun grafik ve animasyonlarla yenileyeceği yok benzer biçimde görünüyor. Bunun farkına varan Unreal Engine 5 geliştiricileri, kollarını sıvamaya karar vermiş.

Orijinal Call of Duty 2 oyununu ve ses dosyalarını alan ekip, Unreal Engine 5 ile grafikleri yükseltip modelleri ve kaplamaları değiştirmiş, animasyonları çoğaltmış ve günümüzdeki oyunlara taş çıkartacak bir yapıt ortaya çıkarmışlar.

Doğal ki bu tam bir oyun değil, bir konsept. Esasen Activision benzer biçimde devasa bir şirketten bu şekilde bir oyunu tamamlamak için izin almanız imkânsız. Sadece CoD fanatiklerinin niçin Unreal Engine 5’i seçtiği aşikâr zira birçok büyük oyun şirketi, yeni oyunlarını geliştirmek ve eski oyunlarını yenilemek için Unreal Engine 5 kullanıyorlar.
 
Üst