Eski bilgisayarlarda Android kullanmak için en iyi Bluestack sürümü

ULUTÜRK

YÖNETİCİ
Seviye
1
 
Katılım
13 May 2022
Gönderiler
44
Beğeniler
29
You must be registered for see images attach


Google Uygulama mağazası ve çoğu güncel Android uygulaması eski bilgisayarlar için önerdiğimiz bu Blustack'in sürümünde çalışmasa da, eğer LGA 775 veya LGA 1150 yonga setli 4gb veya daha alt bir DDR2 / DDR3 belleğe sahip eski bilgisayarlarda işlem yapıyorsanız, diğer sürümlerle aralarında en sorunsuzu sizin için bu Bluestacks 2.5.62.6296 sürümü olacaktır.

Ancak güncel bir bilgisayarınız varsa, Bluestacks'ın en son sürümünü indirebilir veya Nox - LPlayer - Gameloop gibi Bilgisayarda Anroid uygulamalarını çalıştırmaya yarayan diğer yazılımları da deneyebilirsiniz.

Bilgisayarda Android Yazılımlarını kullanarak ne yapabiliriz?​

Bilgisayarda Android Yazılımlarını kullanarak; Steam gibi çift katmanlı doğrulama gerektiren işlemleri yapabilir, HES kodunuzu alabilir, Zoom kullanabilir, Desteklenen oyunları oynayabilir, kısaca bilgisayarınızın gücü ve kullandığınız Android öykünücünün doğru yapılandırılmış olması ölçüsünde bir telefona veya tablete ihtiyaç duymadan bilgisayarınızda Android deneyimi yaşayabilirsiniz.

Eski bilgisayarlarda daha iyi Android deneyimi için önerdiğimiz ebilirsiniz. Diğer yazılım araçlarında görüşünceye dek, Esen kalın
 
Üst