Gitar Dersi Veren Rocksmith 2014 Rehberi

KartaL

Üye
Seviye
1
 
Katılım
2 Haz 2022
Gönderiler
45
Beğeniler
7
Rocksmith + versiyonunu es geçip eski Rocksmith 2014'e dönmeye niyetlendiyseniz destek olalım birazcık.
You must be registered for see images

bende rocksmith 2014'ün orijinal versiyonu var fakat ben steam'den aldığım vakit oyun fiyatı ne ise kendi orijinal kablosu da aynı fiyattaydı. şimdi kablo fiyatı uçmuş gitmiş. illa bu oyunu oynamak isterim diyorsanız...

1. orijinal kablo önceliğiniz olsun​

ıvır zıvırla, ses dosyası yüklemeyle, ses gecikmesiyle uğraşmazsınız. taktığınız benzer biçimde bilgisayar otomatikman gitarınızı tanır. yok mu yurt haricinde akraba, eş dost? amerika amazon 30 dolar civarında, ingiltere amazon ise 25 pound civarında bir fiyata satıyor. oralarda yaşayan biri için dışarda bir öğün yiyecek fiyatı, ne yazık ki bizde 800 olmuş.


2. cherub rock adlı dlc ne olursa olsun olmalı​

her neyse ki bunun fiyatı oldukça ucuz.

3. customforge sitesine parasız üye olun​

sonrasında da burada. bu sayfadan indirip dizine atın, esasen orda video olarak güzelce anlatılmış.

4. adresinden istediğiniz şarkıları var ise indirebilirsiniz​

kırmızı olarak işaretli satırlar resmi dlc olduğundan ne yazık ki bu siteden indirilmiyor. bazı şarkıların birden fazla versiyonu var, önceliğiniz siteye eklenme yılı son olarak olan hangisiyse onu indirmek olsun. genel anlamda yeni tarihliler daha doğru oluyor, senkron problemi olmuyor vs... indirdiğiniz bazı dosyalarda birden fazla dosya olur, siz p.psarc'ı dlc klasörüne atacaksınız. m uzantılı olan mac için, xbox ps esasen belli oluyor. bazı şarkılarda dd harflerini görürsünüz, bunlar dinamik güçlük eklenmiş şarkılardır, çalışırken zorluğu ( çalım esnasında tüm notalar mı yoksa temel aksan notaları mı görünsün ekranda ayarını yapmanıza izin verir.)

5. resmi dlc'leri parasız indirmek içinse şu kullanabilirsiniz

son olarak​

rocksmith+ ile ilgili olarak pozitif yorum asla görmedim, üstelik dolar bazında aylık/senelik üyelik ve şarkıların zaman içinde telifinin biteceği, ubisoft online bağlantı problemlerinin asırlardır devam etmesi ve çevrimdışı modun olmaması benzer biçimde bazı temel problemler sebebiyle rocksmith 2014 asla popülerliğini kaybetmeyecek.
 
Üst