Hideo Kojima, The Boys Benzeri Yeni Oyunu Açıkladı

ElbanBirArslan

YÖNETİCİ
Seviye
5
 
Katılım
12 May 2022
Gönderiler
295
Beğeniler
66
Video oyun dünyasının mühim yapımcılarından Hideo Kojima, oyuncuları heyecanlandıracak yeni bir izahat yapmış oldu. Meydana getirilen açıklamaya bakılırsa Kojima, Amazon Prime Video orijinal dizisi olan The Boys temalı bir oyun üstünde çalışmalarını sürdürüyordu. Gelin hem bu Amazon Prime Video dizisine hem de yeni oyunla ilgili açıklamalara yakından bakalım.

İlk kez 2019 senesinde gösterilen The Boys, Garth Ennis ile Darick Robertson tarafınca kaleme alına The Boys isminde çizgi romandan uyarlanmış bir takım. Şimdilerde üçüncü sezonuyla gündemde olan The Boys, güçlerini süistimal eden bir grup süper kahramana karşı koymaya çalışan “The Boys” isminde bir ekibin maceralarını konu alıyor. Kojima’ya bakılırsa The Boys, gelecekte bir oyun olarak karşımıza çıkabilir.

Hideo Kojima, diziyi üçüncü bölümden sonrasında bırakmış

You must be registered for see images


Hideo Kojima, Twitter’daki paylaşımında dizinin ilk üç bölümünü izlediğini, sonraki süreçte izlemeyi bıraktığını söylüyor. Bunun nedeniyse üstünde çalmış olduğu oyunu The Boys’un kopyası haline getirmekten kaçınmak istemesiymiş. Üstelik Kojima, The Boys ile kendi oyununun benzer bir konseptte bulunduğunu sadece farklılıklar bulunduğunu belirtiyor. Kojima’ya bakılırsa Death Stranding’de yer edinen Mads Mikkelsen, bu oyunda başrol olarak yer alacak.

Hideo Kojima, The Boys temalı oyun projesinin devam edip etmediğine dair net bir şey söylemedi. Meydana getirilen açıklamalar, bu şekilde bir projenin düşünüldüğünü ve hatta bir çalışmalarına başlandığını söylemekten ibaret. Sadece projenin devam edip etmediği şeklinde hususlar net değil. Önümüzdeki dönemlerde yapılacak ihtimaller içinde açıklamalar, Kojima’nın planlarıyla ilgili daha çok detay verecek.​
 
Son düzenleme:
Üst