HP OMEN Club’dan Bolca Ödüllü CS:GO Turnuvası

gökhan34

Üye
Seviye
1
 
Katılım
8 Haz 2022
Gönderiler
10
Beğeniler
0
You must be registered for see images attach

HP’nin oyunculara hususi ürünler üreten markası olan OMEN’in İstanbul’da bulunan espor merkezi HP OMEN Club, pandeminin arkasından kapılarını yeniden oyun tutkunları için açtı. İçerisinde 70 kişiye aynı anda hizmet verebilecek son model bilgisayarlar bulunan HP OMEN Club, ayrı ekip odalarıyla espor takımlarına da antrenman yapabilme fırsatı sunuyor.

Kapılarını tekrardan oyun severlere açan HP OMEN Club, bu geri dönüşü kutlamak için ilk topluluk turnuvasını düzenleyeceğini duyurdu. OMEN Club CS:GO Turnuvası’nda 32 ekip Counter Strike: Global Offensive oyununda kozlarını paylaşacak.

İlk müsabakasını kazanarak son 16’ya kalan her takımın ödül kazanacağı turnuvanın ilk 3 sırasına ulaşan takımları ise birbirinden güzel ödüller bekliyor. Toplamda 25 bin TL para ödülünün dağıtılacağı turnuvada, ilk üç takımın her oyuncusu on binlerce lira değerinde HP OMEN ve HyperX’in sevilen oyuncu ekipmanlarını kazanacak. Ek olarak turnuvanın kazanan ekibi 6 Temmuz’da HP OMEN Club’da Cantuğ “Unlost” Özsoy, Tolunay Ören, Ubeka, Karahan ve Marqnue’den oluşan influencer takımıyla şov maçı meydana getirecek. Keyifli anların yaşanacağı şov maçı Unlost’un Twitch kanalından ve Tolunay Ören’in YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

32 takımlı OMEN Club CS:GO turnuvasının kayıtları başladı. Takımını kuran hepimiz 30 Haziran geçmişine kadar turnuvanın internet sayfası olan omenclubturnuva.com adresinden kayıt olabilir. Turnuvanın elemeleri 2-3 Temmuz tarihleri içinde online bir halde gerçekleştirilecek. Son 4’e kalan takımlar ise 5 Temmuz’da İstanbul’daki HP OMEN Club’da yarı final ve final maçına çıkacaklar.

Detaylı informasyon için omenclubturnuva.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst