İslam Kaynaklarıyla Kuranın Değiştirilişi

ULUTÜRK

YÖNETİCİ
Seviye
1

Gönderiler
44
You must be registered for see medias

kurandaki allah, hayırsız ayet gönderdiğini itiraf ediyor

muhammedin aynı sureyi, farklı anlattığı ortaya çıkınca

kurandan çıkarılan bir cariye ve cihat ayeti daha

halife ömerin oğlu, kuranın korunmadığını itiraf ediyor

allahtan geldiği söylenen kuranda, osman yanlışlıklar görüyor

muhammedin gelini olan zeynebi ve kadınları kendisine alabilmek için, kurandan bakın neyi çıkartıyor

ali müminlerin reisidir ifadesini araplar kurandan atmış

din dansözlerinin ilkini bulduk, erkek ve dişiyi yaratana(!) ant olsun ayetinde alah kime ant içiyor

muhammedin ayetteki hatasını bir kör bedevi düzeltiyor

mezhep imamları, kuranın korunamadığı konusunda hemfikir

kuranın dörtte üçünün yok edildiğini, ömer itiraf ediyor

KURANIN TEK HARFİNİN BİLE DEĞİŞMEDEN KORUNACAĞINA, KURANDA YAZDIĞI İÇİN İNANAN TÜRKLERE BU YAYIN DİZİMİZLE; Kuranın sözde AYETLERİNDEN, muhammed'i GÖRENLERDEN, İLK HALİFELERDEN, MEZHEP İMAMLARINDAN ve İSLAM ALİMLERİNDEN ÖRNEKLERLE KURANIN DEĞİŞTİRİLDİĞİNİ, İSLAM'IN KENDİ ÖZ KAYNAKLARIYLA GÖSTERİYORUZ.

İSLAM KAYNAKLARIYLA, KURANIN DEĞİŞTİRİLİŞİ'ni anlatan bu yayın Doruktaki Beyin kanalından alınmış olup, Tarkan Özel tarafından düzenlenerek 10.09.2021 tarihinde Türk gençleri için paylaşılmıştır.

-arap oğlunun yavelerini Türk oğulları görmesi için kuranı, Türkçe'ye çevirttim. Böylece anlayarak okusunlar ki, budalalık edip de aldanmakta devam etmesinler…

ULUTÜRK BAŞBUĞU MUSTAFA KAMAL ATATÜRK'ÜN BAHSETMİŞ OLDUĞU arap OĞLUNUN YAVELERİNİ, TÜRK OĞULLARI BU YAYIN DİZİMİZDE DAHA NET GÖRECEKTİR.

Kuranı 2 sayfa okumadan kuranı savunan ve sırf ağzında dua var diye vatan hainine oy veren Türklere, bu kuranı ve gökten indiği sanılan diğer incil - tevrat ve zebur gibi çöl kitaplarından örnekler vererek anlatacak olursam;

Lut, kızlarını erkeklere sunuyor:​

(Evine genç ve güzel erkek misafirlerin geldiğini duyan azgın ve sapkın) Lût'un kavmi ona (konuklarıyla çirkin ilişkide bulunmak üzere) ona doğru koşarak geldi. Zaten onlar önceden de bu tür çirkin işleri yapıyorlardı. Lût, (onlara) dedi ki: "Ey milletim! İşte bunlar benim kızlarım, onlar sizin için daha temizdir. (size nikahlıyabilirim!) Allah'tan sakının, konuklarımın önünde beni rezil etmeyin. Kuran - Hud suresi 78. ayet

Lut, içki içip kendi kızlarıyla yatıyor:​

O gece babalarına şarap içirdiler. Büyük kız gidip babasıyla yattı. Ancak Lut yatıp kalktığının farkında değildi. Ertesi gün büyük kız küçüğüne, "Dün gece babamla yattım" dedi, "Bu gece de ona şarap içirelim. Soyumuzu yaşatmak için sen de onunla yat." O gece de babalarına şarap içirdiler ve küçük kız babasıyla yattı. Ama Lut yatıp kalktığının farkında değildi. Böylece Lutun iki kızı da öz babalarından hamile kaldılar. Tevrat - yaratılış 19. bölüm

Sevgi pıtırcığı isa, kendisini incilde bakın nasıl anlatıyor:​

Yeryüzüne barış getirmeye mi geldiğimi sanıyorsunuz? Size hayır diyorum, ben ayrılık getirmeye geldim. Bundan böyle bir evde beş kişi, ikiye karşı üç, üçe karşı iki bölünmüş olacak. Baba oğluna karşı, oğul babasına karşı, anne kızına karşı, kız annesine karşı, kaynana gelinine karşı, gelin kaynanasına düşman olacak. luka (incil) 12. bölüm

Cadı diyerek dine inanmayanı diri diri yakan engizisyonun temel aldığı ayet:​

Bir kimse bende kalmazsa, çubuk gibi dışarı atılır ve kurur. Böylelerini toplar, ateşe atıp yakarlar. (Isa ya inanmayan kuru tahtadır toparlayın yakın) yuhanna (incil) 15. bölüm

şeklinde uzayıp gider bu saçmalıklar.. Kafayı yemek isterseniz bunlardan bir kaç örnek daha vereyim;

allatı araya katarak kendi geliniyle evlenen muhammed - ahzap 37

Kadınlar sizin tarlanızdır onlara istediğiniz şekilde yaklaşın - bakara 223

sülalesindeki dişi sineğin bile üstüne atlayacak muhammed'e özel izin - ahzap 50