Pokemon Go geliştiricisi Niantic’ten yeni bir NBA oyunu yapıyor!

reliableturk

YETKİLİ
Seviye
1
 
Katılım
16 May 2022
Gönderiler
6
Beğeniler
1
Dünyaca meşhur Pokemon Go oyununun geliştiricisi Niantic, şimdi NBA ile birlikte yeni bir artırılmış gerçeklik mobil oyunu geliştiriyor. NBA All-World oyununda, Chris Paul, Steph Curry ve James Harden benzer biçimde basketbol yıldızlarından bazılarını bulmak için çevrenizi keşfetmekle görevlendireceksiniz. Onları takımınıza almadan ilkin üç sayı yarışmaları benzer biçimde mini oyunlarda sanal oyunculara meydan okuyabilecek ve onlarla rekabet edebileceksiniz.

You must be registered for see images attach

NBA All-World oyuncuları, NBA yıldızlarına hususi formalar giydirebilecek. Spor malzemeleri mağazaları ve marketler benzer biçimde yerlerde bulunabilecek kostümlerle de kadronuzu geliştirmeniz mümkün olacak. NBA yıldızlarıyla bire bir maçlar da yapılabilecek. Maçlar, gerçek dünyadaki basketbol sahaları da dahil olmak suretiyle değişik yerlerde geçiyor.

Pokémon Go ve Pikmin Bloom’un peşinden, Niantic’in üstünde çalmış olduğu birkaç oyun daha var. Bunlardan kabul edilen Transformers: Heavy Metal beta sürümüne geçti, sadece şimdilik yalnızca birkaç ülkede mevcut. Aynı şey, Tamagotchi’ye çağdaş bir AR yaklaşımı olan Peridot de ilgilendiriyor.

Niantic’in NBA All-World’ü ne vakit yayınlayacağı hemen hemen tam olarak belli değil, sadece oyunun lansman dönemine gireceği söyleniyor. Gelişimleri kovuşturmak için adresinden oyuna kayıt olabilirsiniz.
 
Üst