PS Plus Essential Temmuz 2022 Oyunları Duyuruldu

VMC

Üye
Seviye
0
 
Katılım
30 Haz 2022
Gönderiler
18
Beğeniler
5
Sony tarafınca PS Plus Essential Temmuz 2022 parasız oyunları açıklandı. Sunulacak oyunlar içinde Crash Bandicoot 4: It’s About Time, The Dark Pictures: Man of Medan ve Arcadegeddon yer ediniyor.

You must be registered for see images attach

PS5 ve PS4 için Crash Bandicoot 4: It’s About Time’da Dr. Neo Cortex ve N. Tropy yine iş başına dönüyor ve yalnız bu evrene değil, tüm çoklu evrene topyekün bir hücum başlatıyor. Crash ve Coco’ya gerçekliğin kurallarını bükme ve tehlikeli engelleri coşku verici yeni yollarla aşma gücü veren dört kuvvetli uzay ve süre koruyucusunu kullanacaksınız. Oyunda Crash, Coco, Tawna, Dingodile yada Dr. Neo Cortex olarak oynayacak ve N. Gin, Louise, Nitrus Brio ve Nefarious Tropy şeklinde patronlarla savaşacaksınız.

Before Dawn ve The Quarry’nin yaratıcısından PS4 için The Dark Pictures: Man of Medan adlı sinematik korku oyununda beş dost, kısa süre sonrasında oldukca daha uğursuz bir şeye dönüşen bir dinlence dalış gezisine yelken açıyor. Tüm oynanabilir karakterler, kaderlerine karar verdiğiniz seçimlerle yaşayabilir yada ölebilir.

Son olarak PS5 ve PS4 için Arcadegeddon’da mahalli bir atari salonunun sahibi olan Gilly, işini bilinmeyen bir mega şirket olan Fun Fun Co.’dan kurtarmaya çalışıyor. Ne yazık ki, şirket Gilly’nin planından haberdar oluyor ve oyuna bir virüs enjekte eden bir siber hücum başlatıyor. Artık bu devamlı gelişen eşli oldukca oyunculu nişancı oyununda ayağa kalkıp hem oyunu hem de kalan son mahalli atariyi kurtarmak size kalıyor.

Yeni PlayStation Plus parasız oyunlarının 5 Temmuz tarihinde sunulacağını da hatırlatalım. Ayrıca geçtiğimiz ayın oyunlarını kütüphanenize eklemek için 4 Temmuz son gün.
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PlayStation 5/PlayStation 4)
  • The Dark Pictures: Man of Medan (PlayStation 4)
  • Arcadegeddon (PlayStation 5/PlayStation 4)
 
Üst