Mundus Novus

Yeni dünyalara yelken açıyor; dünü, bugünü ve yarını harmanlayarak sizlere sunuyoruz.

Genel Bilgiler

Kategori
Genel
Üyeler
10
Etkinlikler
0
Tartışmalar
5
Toplam Görüntüleme
1K

RYO Futbol Oyunu Soccer Story Duyuruldu

FrozenFox

YETKİLİ
Seviye
1
 
Katılım
1 Ağu 2022
Gönderiler
26
Beğeniler
19
Benim gibi futbolla yatıp kalkan herkes kesin "RYO kafası bir futbol oyunu nasıl olurdu acaba?" diye düşünmüştür. Saha içi kadar saha dışına da odaklanacağımız, aldığımız maaşın sadece bir değerden ibaret olmayacağı, taraftarlarla ve maçta yaşananlarla etkileşimimizin ise yüksek olacağı bir futbol deneyimi... EA, birkaç yıl önce "Journey" moduyla ucundan köşesinden buna yakın bir işe imza attı. Ama bu çalışma pek de uzun ömürlü olmadı. İşte karşınızda Soccer Story; her ne kadar hayalimizdeki şablondan daha farklı olsa da, ilk gerçek RYO futbol oyunu!

Soccer Story, Not Tonight serisinde de birlikte çalışmış olan geliştirici PanicBarn ve yayıncı No More Robots - favori yayıncılarımdan - tarafından hazırlanıyor. Soccertown şehrinde futbol topumuzla kah çeşitli bulmacalar çözecek kah futbol haricinde çeşitli oyunlar oynayacağız. Ayrıca fragmanda görüldüğü kadarıyla, oyun bildiğimiz futbolu tamamen bir köşeye atmayacak; içinde, statta özel güçlere sahip olacağımız çeşitli maçlar da barındıracak.

You must be registered for see medias

Oyunun çıkış tarihine dair elimizde henüz bir bilgi yok. İlginç bir sentez, çıktığında denemek boynumuzun borcu. İstek listemize alalım.

Bizi takipte kalın!
 
Üst