Sevilen Oyunların Steam'deki Ücretsiz Benzerleri

ULUTÜRK

YÖNETİCİ
Seviye
1
 
Katılım
13 May 2022
Gönderiler
44
Beğeniler
29
Bu öneri dizinimizde ele aldığımız oyunlar, beğenilen oyunları tatmin edici kalitede taklit edip ücretsiz olması veya taklit ettiği oyundan daha düşük bilgisayar özellikleri istemesiyle öne çıkan yapımlardır. Kısaca şu an o beğendiğin oyuna ayıracak bütçen yoksa veya bilgisayarın onu kaldırmıyor, onun yerine ne oynasam diye bakıyorsan bu konu sana ilaç gibi gelecek. Oyunların steam mağazasına kolayca ulaşmak için, başlıklarda isimlerine tıklamanız yeterli.

Call of Duty yerine

Cod oyunlarını fiyatının aşırı fazla olmasından dolayı satın alamıyor veya bilgisayarınız Warzone kaldırmıyorsa, cod oyunlarını aratmayacak düzeyde güzel bir kalitede yapılan ve kalitesine oranla çok hafif sistem isteyen Ironsight isimli oyun, çoğu Türk'ün gözünden kaçmış olsa da, oyunda Türk dil desteği bulunduğu için mutlaka denenmeyi hak ediyor.

You must be registered for see medias

Fall Guys: Ultimate Knockout'un ücretsiz çakması

Fall Guys'un fiyatı çok bir para olmasa da, özellikle hitap ettiği kesim daha çok çocuklar olduğundan internetten alışveriş yapamayan yaşı küçük kardeşlerimiz, Fall Guys yayınlarını izleyip oynmaya heves edebilir. Fall Guys yoksa, Bro Falls var. Adamlar adını bile çakmış, Fall Guys'tan tek farkı, elinizde bir çekiç bulunuyor ve bununla rakiplerinizi düşürebilme şansınız var. Keyifli vakit geçirebileceğiniz, tatlı ve rekabetçi bir oyun. Bro Falls'ta ayrıca Türk dil desteği de bulunuyor. Bilgisayarınız kaldırıyorsa ve bu türü seviyorsanız, mutlaka denemenizi öneririm.

You must be registered for see medias

Fortnite'nin 32bite getirilmiş sürümü (Oyun Kapandı)​

Bilgisayarınız Fortnite kaldırmıyorsa veya Epic kullanmak istemiyorsanız, Steam mağazasından Creative Destruction'u ücretsiz indirip deneyebilirsiniz. Oyunun tek eksisi, Türkler için Türk dil desteğinin bulunmaması. Türk dil desteği oyuna eklense steam'de Türkler için, Fortnite'nin yerini alabilecek düzeyde, keyifli oynanışa sahip bir oyun.

You must be registered for see medias

Dipçe: Bu Fortnite benzeri oyun maalesef 27 Haziran 2022 tarihinde kapanıyor. Steam sayfasındaki oyunun indirme bağlantıları da an itibariyle silinmiş. Diğer benzer ücretsiz oyunlara, kapanmadan göz atmanızı öneririz.

Diablo oyunlarının tam anlamıyla ruhani devamcısı

Özellikle Diablo 2 oyunuyla, vur kır parçala temelli Rol Yapma Oyunlarını Türklere sevdiren Blizzard, Diablo 3 ile bizi hayal kırıklığına uğratmış ve Torchlight gibi seçeneklere bizi yöneltmiş olsa da, aranan kan Path of Exile ile bulundu. Diablo 2'yi seviyorsanız, sizi içine kara delik gibi çekecek bu oyunun da en büyük eksisi, Türkler için Türk dil desteğinin bulunmaması.

You must be registered for see medias

Halo ile Portal'ın birleşimi

Microsoft, özellikle Xbox 360'ı Türklere geç destek vermesi yüzünden, Halo oyunları Türkler için pek bir anlam ifade etmese de, oyun hızı ve mantığı Halo oyunlarına benzeyip, üstüne Portal ile anlık geçit oluşturabildiğimiz bu çok güzel mekaniklere sahip Splitgate isimli ücretsiz rekabetçi oyuna, Türkler için Türk dil desteği de bulunduğundan dolayı, Halo oyunlarını sevmeseniz bile mutlaka bir şans vermelisiniz.

You must be registered for see medias

Overwatch oynayamıyorsan üzülme ondan daha iyisi var​

Para verip Overwatch alanları bile, Paladins oynadıktan sonra Overwatch aldıklarına pişman eden kalitede. Hi-Rez Studio'nun oynanabilir en iyi oyunu Paladins'te, Türk dil desteği de bulunduğundan gözü kapalı şekilde rekabetçi oyunları seven Türklere kesinlikle öneriyorum. Rekabetçi TÜRK olarak Paladins oynayan Türklere destek vermek amacıyla Paladins özel sayfamıza da dan ulaşabilir, güncellemeleri takip edebilir, takıldığınız noktada konu açarak yardım isteyebilirsiniz. Esen kalın

You must be registered for see medias
 
Son düzenleme:
Üst