Steam'de Fiyatı Artmadan, Hazır İndirimdeyken Alınacak Nefis Oyunlar

Tekinsiz

YÖNETİCİ
Seviye
1

Gönderiler
210
Steam üstünden indirimli alabileceğiniz bazı şahane oyunlara göz gezdirelim.
You must be registered for see images

her insana merhabalar, sizi bir etkinliği ile karşılıyorum.
dolar her geçen gün yükseliyor, firmalarda her geçen gün abii 1000 satıyoruz fakat 1 alıyoruz acaba niçin diyerek inceleyip arkasından steam'in tavsiye etmiş olduğu kur haricinde fiyatlar vermesi sonucu daha geçtiğimiz gün 149 tl oldu... acı fakat gerçek..
o halde ben de düzgüsel fiyatıda ucuz olan, indirimlerde şahane olan, bu daha da artar diyebileceğim seri oyunlar paylaşıcam.
bu listeyi yaparken neyi iyi mi baz aldım ilkin onu söylemeliyim. ilk olarak firmanın öteki oyunlarındaki geçmişte yapmış olduğu tutum ve öteki ülkelerdeki fiyat farkına bakarak ilerledim. bir çok oyunda fiyatlandırma indirimde 1 dolar olrken bizde 0.10 dolara satılıyor. bunu düşününce ben de olsam bu fiyattan satmam. bu sebeple yakında zam gelirse dememek için, alınacak başlıca oyunları yazdım bu yazıda.
yazımda büyük, en oldukça malum oyunlar, fiyatı 100 tl olan oyunlara vs yer vermedim daha oldukça indie oyunlarda tuttum listeyi
dipçe: bu oyunlara zam gelmeyede bilir, oyunu alırsınız ve fiyatı zamlanmaz ve atıyorum indirime giderse mesuliyet kabul etmem. ki indirime gideceğini oldukça sanmıyorum (indirim süreci haricinde).
oyunları 4 listeye ayırdım.

1. oynamadan ölme​

(uzun oyun süresi, bolca keyif, mutluluk, bitince gelen üzüntü)

2. uzun süre gerektirenler​

(oyun süresi oynayana nazaran değişiyor, doğrusu sonsuz şeklinde, birazcık informasyon gerekiyor, türü sevmeyene gelmez)

3. adı duyulanlar​

(bağımlılık yapar, sinir eder, seversen bırakmaz)

4. keyfe uyarsa​

(değişik tarzda, kısa oynayış, çerezlik)

dipçe: burada oyunlar benim oynayıp tavsiye ettiğim oyunlardır, bu oyunlar haricinde da her oyuna zam gelebilir. ben daha oldukça normalde de ucuz fakat indirim döneminde affetmeyin diyebileceğiniz oyunlar hazırladım.
bu, yalnız steam hakkında bir yazıydı fakat hem steam hem de öteki platformlar, oyunlar hakkında bilgilendirme ve haberler verdiğim sayfalarım var, , , , alabilirim.
steam indirim dönemleri ve etkinlikleri yaklaşıyor, sizleri güzel indirimler olursa buradan da haftalık indirimlerle rahatsız etmeyi düşünüyorum. teşekkürler. aklınızda kalanlar için yeşil ışık yakmayı zararı olan görmeyiniz.