Steam'de Satın Alıp Oynayabileceğiniz En İyi Dövüş Oyunları

Tekinsiz

YÖNETİCİ
Seviye
1

Gönderiler
210
Kritiklerce beğenilen, sizi pişman ya da mutsuz etmeyecek oyunları aktarıyoruz.
You must be registered for see images

serisinin en iyi halkası olmakla kalmayıp bu kategorideki en prestijli oyun haline geldi. complete edition beklemek isteyenler olabilir. son kış indiriminde %60 ile 40.80 tl fiyatla . 9.0 puan almış olduğu ign incelemesi . serinin steam'de bulunan öteki oyunlarına da göz atalım...

11 çıkana kadar en iyisiydi, predator, alien, jason, leatherface benzer biçimde konuk karakterleriyle tam bir şölen sunuyordu. onun tam paketi . geçen yaz da %70 indirimle . 8.4 puan almış olduğu ign incelemesi .

serinin 9. oyunu. freddy krueger de var. bende çalışmadı. optimizasyon sıkıntıları oluyormuş, başka bilgisayara bekletiyorum. 7.75 fiyata , ben de birkaç ay ilkin almıştım. 8.0 puan almış olduğu ign incelemesi .

serisinin steam'deki tek oyunu, serinin de en iyisi olduğunda hepimiz aynı fikir. mk11 ile beraber janrın zirvesini oluşturuyor. şu an %63 fakat kış indiriminde %70 ucuza . aslına bakarsan ultimate edition standart fiyatın iki misli. beklemekte yarar var. 9.5 puan almış olduğu ign incelemesi mortal kombat'a kuma getiren pandanın video tanıtımı ise .

yeni kullanıcı için dövüş dinamikleri daha kolay olduğundan başlangıç seviyesinde tavsiye edilen street fighter oyunu. 4 sezonun ek paketleriyle champion edition'u indirime girmedi, ana ürün azami indirimi olan %60 ile 24 tl'ye . 8.0 puan almış olduğu ign incelemesi .

ilkin super sonrasında ultra olan bu 4. oyun, güçlük açısından fanlarını mutlu etmiş, yeni oyuncuları isyan ettirmiş bir halka. onun da envai çeşit kostüm paketi bulunuyor. almış olduğu en fazla indirim %75 ve şu an da bunu . 9.0 puan almış olduğu ign incelemesi .

içinde atari sürecinin 12 oyununu barındıran bir set. pc ile oynanışta sıkıntıları olduğu söyleniyor. fiyatı da azami indirimde dahi 40 tl'nin üstünde . ign oyun fragmanı , oynanış videosu ise .

capcom ambalajlı olduğundan street fighter ağırlıklı oluşu çokça dile getirilen oyun da ek paketleriyle iki misli fiyatına çıkıyor. şu an azami indiriminde . 9.0 puan almış olduğu ign incelemesi .

çizgi roman külliyatını sevenlerin yüzünü güldürecek oyunlara gelelim. dc evrenini tanımak ve tatmak isteyen herkesi çağrı eden bu seri, mortal kombat'la aynı elden çıktığından dolayı, tam paketleriyle satılıyor ve sık sık indirime . 9.0 puan almış olduğu ign incelemesi .

serinin bu ilk oyunu periyodik olarak indirimine giriyor ve 7.75 fiyatla . 8.2 puan almış olduğu ign incelemesi .

street fighter ile aynı elden çıkan oyunda üçerli grupta karakterlerimizi anime tadında dövüştürebiliyoruz ve yelpaze yapıt oranda doyurucu. 22.20 tl'ye . 8.5 puan almış olduğu ign incelemesi .
not: bu oyun kadar beğenilmemişti, onun da 7.7. puan almış olduğu ign incelemesini seyredebilirsiniz.

gelelim kılıç diyarlarına. kendi karakterinizi ve kombolarınızı yaratabildiğiniz bu varlıklı oyunda da ek karakter olarak yer almakta. %75'lik maksimum indiriminde oyun 50, deluxe edition'u 75 tl fiyatla . bunun da tekken benzer biçimde serisinin tek halkası olması size pek seçenek bırakmıyor. 8.9 puan almış olduğu ign incelemesi , geralt of rivia tanıtımı ise .

gene kılıç düelloları, şahane arka planlar. gene serisinin tek halkası. ben bunu satın aldım. aslına bakarsan %50'lik 9.25 maksimum indirimli fiyatında . 8.2 puan almış olduğu ign incelemesi .

gene atari döneminden bir oyunun çağıl grafiklere haiz son halkası. oldukça beğendim. ek paketi falan yok, hemen hemen indirime de girmedi, girdiğinde 14.75 tl fiyata . 8.4 puan almış olduğu ign incelemesi .

elliye yakın karakterle gene köklü bir oyun, son halka. şu an %50 sadece büyük indirimlerde %75 fiyatla . 8.0 puan almış olduğu ign incelemesi .

13. oyun 7.75 benzer biçimde bir fiyata . 7.0 puan almış olduğu ign incelemesi .
bu serinin de street fighter benzer biçimde eski oyunları steam'de bulunuyor sadece tek pakette değil, ayrı ayrı satılıyor. hangileri onlar?

şu an %67 olsalar da %80 benzer biçimde bir indirimle . 97 olanı azami fiyatı olan %50'den satışta.

beşincisi steam'de parasız olan oyunun grafikleri göz doyuran son halkası 100 tl'yi aşkın fiyatıyla beklenecekler listesine giriyor. aslına bakarsan en fazla %60 indirimle . 7.7 puan almış olduğu ign incelemesi .

son oyunun linkiyle verdim sadece pakette 4 oyunun tamamı 23.84 benzer biçimde bir fiyata .
steam'deki öteki oyun bir spin-off ve aslına bakarsan indirimde değil.
9.4 puan alan calamity trigger ign incelemesi
8.5 puan alan continuum shift incelemesi
chrono phantasma fragmanı
central fiction fragmanı ise

tüm oyun seçkilerinde görüp önyargılı yaklaşsam da, yukarıdaki kuzeni benzer biçimde bu da anime görselleriyle bezeli, keyifli, son aşama keyifli ve varlıklı içerik sunan bir oyun. şu an 5.40, inadım direnme deyip beklerseniz 3.60 tl'ye de . 8.5 puan almış olduğu ign incemesi .

daha oldukca serinin meraklılarına hitap eden oyun, üst paketlerinde iki misli fiyata satılıyor. şu an %75 azami indirimle . 7.0 puan almış olduğu ign incelemesi .

"sen ne diyorsun lan değişik?" dediğinizi duyar gibiyim. havuzu bizde oldukca bilinmeyen iki oyunla kapatacağım. bu oyun maalesef en fazla %33 indirimle . ign fragmanı .

guilty gear xrd yeni serisinin ilk oyunu olan sign, 2014 senesinde piyasaya çıktı ve derhal büyük beğeni kazanmıştır. game informer'in en iyi 30 video oyunu listesine 8. basit . oyun, kampanyalarda %80 indirimle . xrd serisi tanıtım videosu .

iki yıl sonrasında onu guilty gear xrd -revelator- a.k.a. guilty gear xrd rev 2 takip etti. üst paketleri de bulunan revelator, kampanyalarda %75 indirimle . tanıtım videosu .
guilty gear serisinin eski oyunları da steam'de mevcut. hangileri onlar?

hepsi de kampanyalarda %80 indirime giriyorlar.
daha eskisi olan ise %20 indirimle .