Sunumlarınızı Güzelleştirecek Parasız Mockup Siteleri

ElbanBirArslan

YÖNETİCİ
Seviye
5

Gönderiler
295
You must be registered for see images attach

Mockup, üretim ve tasarımda bir model ya da model, öğretim, gosteri, tasarım değerlendirmesi, tanıtım ve öteki amaçlar için kullanılan bir tasarım ya da cihazın ölçekli ya da tam boyutlu bir modelidir.

Mockplus​

Parasız mockup sitelerinden önde gelen Mockuplus, hazır UI bileşenleri ve parasız simgelerden oluşan bir kütüphaneyle mobil, web ve masaüstü uygulamaları için mockuplar oluşturmanıza olanak tanır.

Smartmockups​

Smartmockups, gerçekçi mockup tasarımları oluşturmak için ihtiyacınız olan kaynakları elde eden çevrimiçi ve parasız bir web sitesidir.

Placeit​

Envato'ya ilişik olan Placeit, tasarımlarınızı saniyeler içinde mockup tasarımlarına ya da demo izlencelere dönüştürmenize olanak sağlar.

Freepik​

Freepik, 9000'den fazla parasız grafik kaynağına haiz bir mockup vektörü, fotoğraf ve PSD web sitesidir. Kaynaklar logo mockup, çerçeve mockup, kitap mockup, iPhone mockup, poster mockup ve oldukça daha fazlasını ihtiva eder.

Cloud Shell​

Cloud Shell, tarayıcınızla her yerden erişilebilen çevrimiçi bir geliştirme ve operasyon ortamıdır.

Mckups.com​

Mckups.com ile üyelik gerektirmeden kolay bir halde mockup dosyalarınızı indirebilirsiniz. Kullanımı kolay bir arayüz ve süratli bir arama seçeneği ile tasarımcılar için yararlı olabilecek bir web sitesidir.