Tamamı sapık araplar tarafından uydurulmuş olan Hastalıklı Çöl Dinlerinin Faydaları!

ULUTÜRK

YÖNETİCİ
Seviye
1
 
Katılım
13 May 2022
Gönderiler
44
Beğeniler
29
>> Bir haberci güvercin kuşu gibi Cebraili gökyüzünden arabistan çöllerine salarak, AL-LAH benimle birebir konuşuyor (peygamberlik iddiaları) YALANI.
TÜRK'ÜN GÖK TENGRİ / ULU TANRI İNANCINDA, TANRI KİŞİLERLE BİREBİR MUHABBET EDİP AHZAP SURESİNDE YATAK ODASINA GİRECEK KADAR KONUŞMAZ, TANRI'NIN SÖZÜ DOĞA ve EVRENDİR. BU SÖZLERİ OKUMAK İÇİNDE TÜRKLER AKLA ve BİLİME ÖNEM VERMİŞ, HER KOŞULDA EN İYİ ŞEKİLDE YAŞAMAYI, SERT MADENLERİ İŞLEYİP, YOKLUKTAN İMPARATORLUKLAR KURMAYI BİLMİŞTİR.

>> Kendisine ibadet karşılığında cennet dediği seks bahçesinde meşrebine göre erkek veya dişi huriler - bıyığı yeni terlemiş gılman(oğlan)lar - göğsü yeni tomurcuklanmış vildan(kız)lar vaad eden, kadın tüccarı bir AL-LAH anlayışı.
TÜRK'ÜN GÖK TENGRİ / ULU TANRI İNANCINDA, CENNET SEVDASI veya CEHENNEM KORKUSU YOKTUR. TANRI'YA YAKINLAŞMA ARZUSU ile TANRI'DAN UZAKLAŞMA KAYGUSU VARDIR. BU YÜZDEN İSLÂM\'A GİRMİŞ OLSA BİLE ŞİİRLERİNDE ÖZ TÜRKÇE TANRI ve ÇALAP KELİMELERİNİ KULLANAN YUNUS EMRE, "CENNET CENNET DEDİKLERİ, BİR KÖŞK İLE BİR KAÇ HURİ, İSTEYENE VER ONLARI. BANA SENİ GEREK SENİ" DEMİŞ ve TENGRİCİLİKTE OLDUĞU GİBİ SADECE TANRI\'YA YAKIN OLMAYI İSTEMİŞTİR. YİNE BÜYÜK TÜRK ALİMİ KOCA AHMET YESEVİDE "AŞIKLARA SEVDA HARAM" DER. NASIL YANİ HEM AŞIK HEMDE SEVMESİ HARAM? BUNUN HİKMETİ NE? DİYE SORANLARA, BURADA Kİ, SEVDA TİCARET DEMEKTİR. DOĞU TÜRKÇESİNDE SEVDA ANLAMINDA GENELDE, IŞK / AŞK, SÖYĞİ / SÜYÜ veya MUHABBET KULLANILIR. ŞİMDİ BEN TANRI AŞKINA SAHİPSEM, MAL ALIP SATAMAYACAKMIYIM? BEN ESNAFIM, TİCARET YAPMAZSAM GEÇİMİ Mİ NASIL SAĞLARIM DİYE SORUYORSAN, TİCARETİNİ TABİ Kİ YAP, BURADAKİ YASAK OLAN TİCARET, YARATICI İLE CENNET - HURİ TİCARETİ YAPMAK YASAKTIR. YANİ BİR KİŞİ BİRİNE SAMİMİ OLARAK AŞIKSA, NE İSTER? TABİ Kİ SEVDİĞİNİ İSTER. ONUN PARASININ veya MALININ MÜLKÜNÜN OLUP OLMAMASI GÖZÜNDE YOKTUR. EĞER ONUN EVİNİ, ARABASINI İSTEDİĞİ İÇİN SEVİYORUM DERSE BU AŞK DEĞİL TİCARET OLUR. BU YÜZDEN TÜRKLER SADECE TANRI'YA UÇMAĞ ve ONA YAKIN OLMAK İSTER. TENGRİCİ TÜRK'ÜN TANRI İNANCINDAKİ BU ÖTE ALEME UÇTUĞUNDA TANRI'YA YAKINLAŞMA ARZUSU veya KÖRMEZ OLUP TANRI'DAN UZAKLAŞMA KAYGUSU KAVRAMI, ARABIN SÜBYANCI PİS DİNİNE TAM BATMADAN, PEDOFİL BİR YAHUDİ MEZHEBİ OLAN İSLÂM\'DA BİLE TÜRK GİBİ YAŞAMAYI BAŞARARAK, CAHİL ARABIN SAPIK İSLÂM DİNİNDE AYDINLANMA ÇAĞINI BAŞLATAN TANRI İNANCINA SAHİP MATURİDİ-YESEVİ TÜRK ALİMLERİNİN YAŞAMINDA VE ÖĞRETİLERİNDE DE GÖRÜNÜR.

>> Yapılan her şeyde bir günah - sevap terazisi vardır. Bir müslüman iyilik yapıyorsa, kendisinin iyi olduğu için değil cennet dediği seks bahçesinde 70 yerine 71 veya 72 huri kovalamak için yahut sırf arabın AL-LAH isimli putuna tapmadılar diye sonsuz bir azapta cezalandırılacak cehennem korkusundan kaçınmak için yapar ve bu korkuyla islama inanmayan kendi anasına - babasına - oğluna hatta sağ kolunu, sol koluna düşman eder. Çünkü islamda herkes kendi bacağından asılır, bu yüzden kim ne kadar sevap point alırsa, cehennemde onu cız bız yapacak kadar iyi kalpli ve sevecen(!) bir AL-LAH putundan korunduklarına veya onun seks bahçesinde cehennem korkusu olmadan huriler ile bekareti sürekli yenilenen süpyan kız ve oğlanları kovalayacaklarına inanır.
TOPLUMCU BİR ANLAYIŞA SAHİP OLAN TÜRKLER ÖLDÜĞÜNDE ATALARININ YANINA GİDER. BU YÜZDEN ÖTE ALEMLER TÜRK İÇİN BİR AZAP KORKUSU DEĞİL, BİR KAVUŞMA MEKANI OLDUĞUNDAN, TÜRKLER ATALARININ YANINA BOYNU BÜKÜK ÇIKMAMAK İÇİN TÜRK AHLÂKIYLA ERDEMLİ BİR HAYAT YAŞARLAR. KENDİLERİNİN ve TÜRK SOYUNUN ADINI HER ÇAĞDA, DAHA DA YÜKSELTEREK, ATALARININ BÜYÜK FEDAKÂRLIKLARLA VERMİŞ OLDUĞU EMANETİ GELECEK NESLE EN İYİ ŞEKİLDE ULAŞTIRMAK ESASTIR. FAKAT İSEVİLİK - MUSEVİLİK GİBİ HASTALIKLI BİR ÇÖL DİNİ OLAN İSLÂM İSE ARABIN UYDURDUĞU, ÇIKARCI ve SAPIK BİR DİNDİR. CAHİL ARABIN SAPIK GELENEKLERİNDEN ve KENDİ GELİNİNE BİLE GÖZ KOYAN, 1m2'LİK KERÇİPTEN EVE 60 KİŞİLİK CARİYE İLE 18 KADINI SOKARAK KENDİNE ÖZGÜ KADIN SIĞINMA EVİ AÇAN BİR SEKSOMANYAĞI PEYGAMBER OLARAK GÖRÜP KUTSAYACAK KADAR AHLÂKI, ERDEMİ DÜŞÜK ARAP ZİHNİYETİNDEN BESLENİR. UNUTMA TÜRK, TÜRKLEŞTİKÇE GÜÇLENECEĞİNDEN, YABANCI FİKRİYATLARA KAPILDIĞINDA BU HEP TÜRK'E ZARAR VERMİŞ ve VERECEKTİR. ÇÜNKÜ KAN UYUŞMAZLIĞI OLUR, KÜLTÜR UYUŞMAZLIĞI OLUR, ANLAYIŞ ve KAVRAYIŞ UYUŞMAZLIĞI OLUR. SIRF ARABIN PİS DİNİNE İNANMIYOR DİYE DİĞER TÜRK KANDAŞLARINA DÜŞMAN OLACAK KADAR ARAPLAŞIR, ÖZ TÜRKÇE TANRI KELİMESİNE GÜNAH DİYECEK KADAR TÜRKLÜKTEN KOPARSIN. UÇMAĞA VARMIŞ ATALARINDA SENİN BU KÖRMEZLEŞEN HALİNE BAKIP ÇILDIRIR, İŞİN GÜCÜN RAST GİTMEZ, TÜRKLÜKTEN KOPUP, ARAPLAŞTIKÇA BOKA BATAR, AL-LAH'I AĞZINA SAKIZ YAPAN TÜRK DÜŞMANI BİR GÜRCÜ PİÇİNE SIRF AĞZI DUALI DİYE NELİKLERLE KAZANILAN TÜRK YURDUNU YABANCIYA SATTIRACAK İMKANLAR BAHŞEDERSİN. NETİCEDE MÜSLÜMAN, AĞZINDA DUA VAR, DAHA NE İSTERİZ EHLAMDÖLLAH(!). BUNUN GİBİ NEREYE HİZMET ETTİĞİ YER BELİRSİZ OLAN TÜRK DÜŞMANLARINA FIRSAT VERMEMEK ve TÜRK'ÜN ÖZ YURDUNDA, TÜRK'ÜN MERHAMETİNE SIĞINARAK TÜRKLÜĞE KARŞI ARSIZ SALDIRIRILAR ALÇAKÇA YAPILAMASIN DİYE TÜRKLÜĞÜN 4 KUTSAL T'si: TENGRİ - TÜRK - TÖRE ve TURAN TEMELİNDE ÖZ'üne DÖNMEN ve SENİ MÜSLÜMAN DONU GİYEREK YOK ETMEYE KALKAN SOYU BOZUK ŞARK KURNAZI İÇ DÜŞMANLARA KARŞI SAVUNMASIZ BIRAKAN İSLÂM MİKROBUNU BÜNYENDEN TEMİZLEMEN GEREKİR. YABANCI VİRÜSLER TÜRK BÜNYESİNDEN TEMİZLENDİĞİNDE, SAĞLIĞINA KAVUŞACAK ve SIRTINDAKİ KAMBURLARI ATTIĞIN İÇİN KUŞ GİBİ HAFİFLEYİP GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ TEKRAR YÜKSELECEKSİN. İBRETLERİNİ HAYATIN GERÇEKLERİNDEN ALAN ULU TÜRK BAŞBUĞU ATATÜRK\'ÜN, EY TÜRK MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDA Kİ ASİL KANDA MEVCUTTUR DİYEREK, TÜRK GENCİNE YAPTIĞI ÖZÜNE DÖN VASİYETİNE UYUP, GÖKTEN İNDİĞİ SANILAN, HASTALIKLI ÇÖL KİTAPLARINDAN KURTUL.

Tarkan Özel - 06.12.2018
 
Üst