Türk adalarına sahip çıkmamak vatan hainliğidir

ULUTÜRK

YÖNETİCİ
Seviye
1
 
Katılım
13 May 2022
Gönderiler
44
Beğeniler
29
You must be registered for see medias

Türk toprağına değil işgal ettirmek, böyle bir Türk toprağının işgal edilmesi iddiasında dâhi derhal o düşmanın göz diktiği Türk topraklarına sahip çıkmamak vatana ihanettir.

Eşek adası ve diğer 19 Türk adalarını, 158 kayalıkları ve Türk kıta sahanlığını, yunan eniklerine işgal ettirme eşekliğini yapan Ağzı dualı Türk düşmanı gürcü piçinden cesaret alarak katarina gibi kevaşelere bu cüreti verdiklerini biliyoruz... Bu ağzı dualı yahudi cesaret ödüllü pezevenk elbet geldiği gibi gider ve en ağır şekilde yargılanır.. Bizim olan bizde kalır; onlardan diplomasi ile olmazsa, Türk Barış Harekatıyla alırız. Ancak bu AKPKK\'ya hizmet edenler, ihanete ses çıkarmayan sarı muhalefette vatana ihanetten yargılanacaksınız..

Sonuçta bu ağzı dualı Türk düşmanı gürcü piçi Recep'ten ve onun koltuk değneği görevindeki, seçim kaybetme rekortmeni havuz muhalefetinden yüz buluyorlar.. Şu an ki, AKPKK ve havuz muhalefetinin olmadığı 20 - 30 yıl önce Türk toprağına böyle tecavüz yapılsaydı, iktidarıyla muhalefetiyle bu tecavüze karşılık verir, Türk tankları atinaya yürüyor olurdu.. Yaşı genç olan Türk gençleri, Kardak isimli bir kayalığa yapılan işgal girişiminde Türk hükümetinin nasıl harekete geçtiğini araştırsın. Evren liderliği eyy eyy diye anırmakla, ekranda van minüt içeride yes sör demekle değil, evine giren tecavüzcüyü yere sermekle olur. Namusu olmayan ağzı dualı yahudi ödüllü, AB+D taşeronu BOP EŞBAŞKANI iktidar ve onun omurgasız havuz muhalefetini buldular, fırsat bu fırsat deyip azıttıkça azıtıyorlar.. Ancak bu rum - yunan eşkıyası palikaryalarına Türk adalarını bırakmayız. Uluslararası hukukta da, suç işliyorsunuz. Evren lideri kadar olmasına gerek yok, sadece Türk yurdunun lideri olacak kadar gerçek bir hükümetle bile, en ağır yaptırımlarla bu alçaklıklarınızın hesabını sorarız.

Türk Milleti bu kanla alınmış aziz Türk topraklarını düşmana bilinçli şekilde işgal ettirme "eşşekliğini" yapan seçilmiş namussuzları da bunların yanına bırakmaz! .. Yeter ki, ihanet açık ve seçik anlatılsın.. Sandığa kadar bir şey olamazsa bile en azından BOP EŞBAŞKANI namussuzlar ve onlara talihsiz açıklamalar yapıp, her fırsatta seçim kazandırmaya çalışarak ihanete ort-AK olan Türk düşmanı sarı siyaset kendisini Yerli ve Milli(!) diye yutturamaz.. Bu distopyanın devam etmesini istemiyorsanız Zafer partisini, çevrenize olabildiğince bilale anlatır gibi anlatın. Bu karanlıktan dönemden Türkleri kurtarmak ve Türk yurdunu aydınlığa ulaştırmak için son kalemiz Zafer Partisidir.

Tarkan Özel.
 
Üst