Yeni Futbol Menajerlik Oyunumuzun Adı Ne Olsun?

ElbanBirArslan

YÖNETİCİ
Seviye
5

Gönderiler
295
Evet saygıdeğer futbol severler. @cronos86 öncülüğünde tarayıcı bazlı yerli ve milli futbol menajerlik oyunumuz için başta Zirve GU hocalarım olmak üzere hepinizden isim önerileri bekliyoruz :)

Calvados

YETKİLİ
Seviye
1

Gönderiler
19
Menajer dendiğinde aklımda ilk olarak Fatih Terim canlanıyor, ancak İmparator da strateji oyununan fırlamış gibi duracağı için Siber Direktör / Menajer / Antrenör gibi bir isim türetilebilir. Yaratıcı önerileri ben de merakla bekliyorum :)

ardayg

YÖNETİCİ
Seviye
1

Gönderiler
6
Menajer Menajeroğlu'nu yönetelim ve oyunumuzun adı da Managerworld olsun. :ROFLMAO:

ElbanBirArslan

YÖNETİCİ
Seviye
5

Gönderiler
295
Menajer dendiğinde aklımda ilk olarak Fatih Terim canlanıyor, ancak İmparator da strateji oyununan fırlamış gibi duracağı için Siber Direktör / Menajer / Antrenör gibi bir isim türetilebilir. Yaratıcı önerileri ben de merakla bekliyorum :)
Aynen aslında Emperor United düşünülebilir :D

Lütfen sen isim önerme :ROFLMAO:
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Menajer Menajeroğlu'nu yönetelim ve oyunumuzun adı da Managerworld olsun. :ROFLMAO:

Managerworld, bi şey diyim mi bu harbi kulağa güzel de geliyor. Ama adamın bütün oyunları world kelimeli mi olacak saghdfagsdhasd.

Bkz.

FrozenFox

YETKİLİ
Seviye
1

Gönderiler
26
Fatih Terim'le ilgili bir şey olursa kesinkes oynamam :ROFLMAO: Sergen Yalçın'a tamamım. Reklam yüzü de olabilir parayı basarsanız, bet sitelerinin reklamlarında oynuyordu bi' ara :)

ElbanBirArslan

YÖNETİCİ
Seviye
5

Gönderiler
295
Fatih Terim'le ilgili bir şey olursa kesinkes oynamam :ROFLMAO: Sergen Yalçın'a tamamım. Reklam yüzü de olabilir parayı basarsanız, bet sitelerinin reklamlarında oynuyordu bi' ara :)
Hahaha buralar karışır. Messiciler Ronaldocular, en iyisi tarafsız bir bölgeden isim bulup herkesi kucaklamak. Bunu bekliyordum zaten ahjsdasjdh

Greatshield

Üye
Seviye
1

Gönderiler
13
Football Manager Simulator
Bir kaç yere baktım bu ismi kullanan oyuna denk gelmedim