Yeni Need for Speed Temmuz Ayında Bildirilebilir

VMC

Üye
Seviye
0
 
Katılım
30 Haz 2022
Gönderiler
18
Beğeniler
5
You must be registered for see images attach

İsabetli söylemleriyle tanınan Tom Henderson, Electronic Arts’ın yakın süre içinde tanıtacağı oyunlar hakkında mühim bir rapor yayınladı. EA’nin Temmuz ayında büyük bir duyuruya imza atmaya hazırlandığını ifade eden Henderson, yayıncı firmanın gelecek ay yeni Need for Speed oyunu başta olmak suretiyle yeni FIFA ve Stake oyunlarını da duyurabileceğini belirtti.

Hatırlayacağınız suretiyle Electronic Arts, geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu açıklamayla beraber bu yıl herhangi bir EA Play etkinliği düzenlemeyeceğini açıklamıştı. Ek olarak yayıncı şirket oyunların tam olarak hazır olduktan sonrasında duyuracaklarını ifade etmişti.

Codemasters ve Criterion iş birliğiyle geliştirilen yeni Need for Speed oyununa da ayrı bir ayraç açan Henderson, serinin bir sonraki oyununun bir tek yeni nesle hususi olacağını da altını çizdi. Hem de serinin yeni oyununun Need of Speed: Unbound şeklinde adlandırılabileceğini de ifade eden Henderson, bahsi geçen yapımın grafikleriyle de ön plana çıkacağını söylemiş oldu.
 
Üst